Wesela

Idealne przyjęcie

Hotel Rubin koło Radomia – miejsce na Wasze wymarzone wesele

Szukacie idealnego miejsca na organizację Waszego przyjęcia weselnego? Zapraszamy do hotelu Rubin. Miejsca urzekającego elegancją, które znajduje się nieopodal Radomia.

Nasz kompleks łączy w sobie stylowo urządzoną aulę główną, z eleganckimi pokojami hotelowymi oraz rozległym ogrodem wokół. Wyróżniamy się także profesjonalną obsługą, wyspecjalizowaną w organizacji zarówno dużych, jak i kameralnych uroczystości.

Atuty organizacji przyjęcia weselnego w hotelu

Niewątpliwie jednym z atutów organizacji przyjęcia w hotelu, jest kompleksowość usług. Zajmujemy się przygotowaniem sali, dysponujemy niezbędnym wyposażeniem audiowizualnym, posiadamy własną kuchnię oraz obsługę kelnerską. Nieoceniona jest także możliwość noclegu w eleganckich pokojach, co znacząco wpływa na wygodę wszystkich uczestników wesela. Wiemy także, jak ważny jest hotel przyjazny dzieciom, dlatego przygotowaliśmy dla nich plac zabaw w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu.

Kliknij i obejrzyj wnętrza naszego hotelu

Hotel Rubin wyróżnia się zgranym zespołem specjalistów, który przygotuje doskonałe przyjęcie weselne, liczące nawet kilkaset osób. Aula Główna każdorazowo jest dostosowywana do liczby gości tak, aby wszyscy czuli się komfortowo oraz swobodnie. Maksymalna liczba sięga pięciuset osób, ale organizujemy także uroczystości kameralne. W takim przypadku wydzielamy część sali, dbając o zachowanie wysokiej estetyki aranżacyjnej. Atutem naszej sali jest brak filarów, dzięki czemu zyskaliśmy niczym niezakłóconą przestrzeń, idealną do zabawy weselnej.

Najlepsza Oferta

Chcesz zorganizować ceremonię ślubną i przyjęcie w Hotelu Rubin?
Napisz do nas lub zadzwoń