Sale

Idealne miejsca na imprezy i spotkania

Hotel Rubin to doskonałe miejsce wypoczynkowo – biznesowe

Z myślą o Klientach, którzy pragną połączyć relaks z organizacją eventu, przygotowaliśmy dwie sale, idealne do prowadzenia różnego rodzaju imprez oraz spotkań. W zależności od specyfiki wydarzenia oraz liczby Gości, Klienci mogą wybrać organizację eventu w Sali Multimedialnej lub też w Auli Głównej.

Nowoczesność i elegancja

RUBINOWA AULA GŁÓWNA

Utrzymana w nowoczesnej, eleganckiej stylistyce aranżacyjnej, posiada wszystko, co jest niezbędne do organizacji imprez z dużą liczbą Gości. Z powodzeniem przygotowujemy wesela, bale sylwestrowe, studniówki szkolenia oraz przyjęcia takie, jak jubileusze, konsolacje, chrzciny i komunie. W zależności od specyfiki wydarzenia, Aula Główna może pomieścić od 200 do nawet 800 osób.

Aulę dopasowujemy do liczby gości tak, aby każdy czuł się komfortowo oraz swobodnie. W przypadku eventów kameralnych – liczących 50 , 100 osób – wydzielamy część sali, zachowując przy tym jej wysoki poziom aranżacyjny. Sala posiada 4 wyjścia na dwa ogrody, dzięki czemu goście mogą swobodnie poruszać się po całym terenie naszego kompleksu. Dodatkowo połączona jest z piękną oranżerią, którą można całkowicie zaciemnić. Dla podniesienia komfortu Gości przygotowaliśmy także dwie duże i wygodne toalety, które znajdują się na przeciwległych końcach Auli Głównej.

Wyposażenie

Audio / Video

Aula Główna to także profesjonalne wyposażenie audiowizualne, które sprawia, że goście mogą poczuć się, jak na prawdziwym koncercie. Wszystko dzięki nagłośnieniu estradowemu Pol Audio oraz wzmacniaczom Soundcraft z możliwością obsługi bezprzewodowej. W przypadku eventów, które nie wymagają nagłośnienia estradowego, włączamy system, pozwalający powrócić do dźwięku konferencyjnego. Aula wyposażona jest w oświetlenie dekoracyjnie typu led, wash oraz spot. To sprawia, że można ją dodatkowo zaaranżować, nawiązując do stylistyki eventu.

Dbając o komfort bawiących się Gości, wyposażyliśmy cały obiekt, w tym obie sale, w klimatyzację oraz wentylację mechaniczną, wyposażoną w agregaty wody lodowej. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wymiany powietrza o żądanej temperaturze. Dzięki zastosowaniu tej technologii salę możemy bardzo szybko schłodzić lub dogrzać.

Kameralnie

Sala multimedialna

Idealne miejsce do spotkań o kameralnym charakterze. W zależności od ustawienia stołów oraz miejsc siedzących, może pomieścić od 50 do 100 osób. Podobnie, jak Aula Główna posiada wyposażenie audiowizualne oraz klimatyzację. Sala Multimedialna jest całkowicie przeszklona, dzięki temu jest pełna naturalnego światła, posiada również piękny widok na sąsiadujący ogród. Jeśli wymaga tego spotkanie, salę można zupełnie zaciemnić.