Pokoje

Elegancja i komfort

Dom z dala od domu

Dla naszych Gości, poszukujących relaksu oraz błogiego odpoczynku, przygotowaliśmy eleganckie i komfortowe pokoje hotelowe. Posiadamy x.. miejsc noclegowych, w 27 pokojach jedno- i dwuosobowych. Dysponujemy także 3 przestronnymi apartamentami, o zwiększonej powierzchni użytkowej. Na życzenie Klientów przygotowujemy także dodatkowe miejsca noclegowe. Pokoje typu Premium posiadają balkon, z którego Goście mogą delektować się ciszą, spokojem oraz widokiem na piękny, rozległy ogród.

Nasz serwis dokłada wszelkich starań, aby Goście hotelowi czuli się komfortowo, mogli korzystać z idealnie czystych wnętrz i spać w świeżej, wygodnej pościeli.

Każdy pokój hotelu Rubin wyposażony jest w telewizor, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz lodówkę. Dla Gości biznesowych, którzy łączą pobyt w naszych hotelu z pracą, przygotowaliśmy stanowisko przy wygodnym biurku, z szybkim łączem internetowym. Nasi Goście mogą dodatkowo zamówić usługę budzenia, a także usługę prania i prasowania odzieży. Do ich dyspozycji jest również depozyt oraz przechowalnia bagaży.

 

Na terenie hotelu znajduje się przestronny, dobrze oświetlony i utwardzony kostką brukową parking na 350 aut. Dzięki temu Goście nie muszą obawiać się o dostępność miejsc dla swoich samochodów. Parking posiada także miejsce postojowe dla autokarów.