Ogród

Odpoczynek na świeżym powietrzu

Opocznij w otoczeniu kojącej zieleni

Szukasz miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, w którym odpoczniesz w otoczeniu kojącej zieleni? Hotel Rubin jest idealnym miejscem wyciszenia i błogiego relaksu. Nasz kompleks posiada dwa rozległe ogrody, o łącznej powierzchni, liczącej aż 8 tyś. metrów kwadratowych. Zakosztuj odpoczynku na świeżym powietrzu, wśród starannie pielęgnowanej roślinności. Nasze ogrody to doskonałe miejsce na spacer lub odpoczynek na ławeczkach. W jednym z nich znajduje się miejsce, stworzone z myślą o ślubach w plenerze. Wyposażyliśmy je w altanę oraz pergolę. Nasze ogrody to także idealne miejsce do realizacji sesji fotograficznych.

Niepowtarzalny urok tego miejsca podkreśla nowoczesne oświetlenie z możliwością indywidualnej aranżacji, nawiązującej do stylistyki organizowanej imprezy. Aby dodatkowo podkreślić wyjątkowy nastrój, panujący w ogrodzie wyposażyliśmy go w zespół eleganckich girland. Całość tworzy wspaniały klimat, który na Gościach zawsze robi duże wrażenie.

 

Imprezy na zewnątrz

Nowoczesny grill

Na terenie ogrodu znajduje się także pięknie zaaranżowany, nowoczesny grill, doskonały do organizacji imprez na świeżym powietrzu. Strefa posiada zadaszenie, dzięki czemu nasi Goście nie muszą obawiać się ewentualnych opadów deszczu.

Na terenie ogrodu, dla hotelowych Gości oraz ich dzieci, przygotowaliśmy kolorowy plac zabaw, wyposażony w zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki, a także zestaw wieżyczek, tunel i ściany wspinaczkowe. Teren wokół posiada zabezpieczoną nawierzchnię antyupadkową i znajduje się w bliskim sąsiedztwie Auli Głównej.