Konferencje

Organizacja na najwyższym poziomie

Perfekcyjne miejsce na spotkania biznesowe

Hotel Rubin to perfekcyjne miejsce do organizacji wydarzeń o charakterze biznesowym. Jeśli chcesz przygotować konferencję, sympozjum, szkolenie czy konwent, jesteś w doskonałym miejscu. Posiadamy bogate doświadczenie organizacyjne, dzięki któremu Twój event będzie wyróżniał się elegancją, klasą oraz profesjonalną obsługą.

W zależności od konwencji Twojego wydarzenia oferujemy jego organizację w Auli Głównej lub w Sali Multimedialnej. Zapewnimy Ci nowoczesne wyposażenie, wyróżniające się doskonałym nagłośnieniem estradowym. Za każdym razem dostosowujemy je do potrzeb, wynikających ze specyfiki organizowanego wydarzenia.

Strona wizualna to niezwykle istotny element w przygotowaniu każdego wydarzenia biznesowego. Sale w hotelu Rubin urządzone są w gustownym, eleganckim stylu. Można je dodatkowo aranżować za pomocą nowoczesnego oświetlenia dekoracyjnego. Wyposażenie, znajdujące się zarówno w Sali Multimedialnej, jak i w Auli Głównej, posiada możliwość personalizacji, dostosowanej do stylistyki wydarzenia.

Hotel Rubin to także profesjonalna obsługa hotelowo – gastronomiczna. Dla Twoich Gości przygotujemy niezwykle smaczne dania, podawane w formie bufetu lub serwowane do stolików, usytuowanych we wnętrzach restauracji. Po zakończonym evencie Goście mogą odpocząć w zaciszu eleganckich pokoi hotelowych. Do ich dyspozycji są również dwa piękne ogrody, idealne do relaksu na świeżym powietrzu. Kliknij i dowiedź się więcej na temat naszego hotelu.