Imprezy okolicznościowe

Idealne przyjęcie

Zaplanuj niezapomnianą imprezę okolicznościową z hotelem Rubin

Zaledwie kilkanaście minut od Radomia znajduje się miejsce, stworzone z myślą o organizacji różnego rodzaju spotkań, w tym niezapomnianych imprez okolicznościowych. W Hotelu Rubin przygotowujemy zarówno duże imprezy, jak i kameralne spotkania. Do dyspozycji Gości jest Aula Główna, mogąca pomieścić 500 osób oraz Sala Multimedialna, o kameralnym charakterze.

W naszym hotelu mamy przyjemność organizować takie wydarzenia, jak Bale Sylwestrowe, urodziny, chrzciny, komunie oraz przyjęcia weselne, a także spotkania firmowe. Dzięki naszej bogatej infrastrukturze hotelowej oraz zespołowi, który na co dzień z powodzeniem realizuje nawet najbardziej wymagające przyjęcia, Twoje wydarzenie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Naszym Klientom oraz ich Gościom zapewniamy doskonałą obsługę oraz nocleg w nowoczesnych, eleganckich pokojach hotelowych.

Imprezy plenerowe

Zorganizuj biesiadę grillową pod gołym niebem

Niezwykle popularne są również spotkania w plenerze. Jeśli marzy Ci się impreza w stylu biesiady grillowej, to hotel Rubin również będzie doskonałym wyborem. Nasz ogród posiada strefę, stworzoną z myślą o organizacji imprez pod gołym niebem. Przygotujemy dla Ciebie prawdziwą biesiadną ucztę, pełną smakowitych dań. Imprezy grillowe są niezwykle popularne w sezonie letnim a ten, jak wiadomo, może zaskoczyć deszczową pogodą. Na taką okoliczność również jesteśmy przygotowani. Strefa grillowa posiada zadaszenie, dzięki czemu bez obaw zorganizujesz niezapomnianą imprezę, trwającą do białego rana.

 

Najlepsza Oferta

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu