Hotel Rubin

Zapraszamy

Witamy w hotelu Rubin

Miejscu, które wyróżnia się nowoczesnymi wnętrzami pokoi oraz eleganckimi salami, stworzonymi z myślą o organizacji różnorodnych eventów. W połączeniu z harmonią i spokojem otaczającej go przyrody, tworzy wyjątkowe miejsce na mapie hoteli naszego regionu.

Hotel Rubin powstał w 2020 roku, zaledwie kilkanaście minut drogi od Radomia, w Starym Kiełbowie. Usytuowany jest w cichej, spokojnej okolicy, sprzyjającej odpoczynkowi od codziennego zgiełku. Jednocześnie, dzięki swojej lokalizacji, posiada szybki dojazd do głównej trasy Warszawa – Kraków.

Nasz hotel to doskonałe miejsce nie tylko na odpoczynek, ale i biznesowe spotkania. Do dyspozycji Gości są świetnie wyposażone pokoje oraz apartamenty. To, co wyróżnia hotel Rubin, to także profesjonalny serwis oraz restauracja, która przyrządza pyszne dania kuchni europejskiej i nie tylko.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zaszczyci nas swoją wizytą był w pełni usatysfakcjonowany pobytem w hotelu Rubin. Opinia naszych Gości jest dla nas niezwykle ważna, a potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest wysoka ocena w serwisie booking.com