Naszym celem jest spełnienie Waszych marzeń o idealnym przyjęciu. Dlatego oferujemy możliwość zorganizowania zarówno wystawnego wesela, jak i chrzcin, urodzin, komunii czy innych imprez okolicznościowych.
Obiekt przygotowaliśmy tak, żebyś na jego terenie mógł bawić się nie tylko na swoim weselu i poprawinach, ale także w otoczeniu bajecznego ogrodu, możesz złożyć przysięgę ślubną. Aranżacja zieleni, rozmieszczenie altan i stref kwiatowych umożliwia piękną aranżację ślubu na świeżym powietrzu.
Przestronna sala bankietowa daje mnóstwo możliwości, zarówno w zakresie doboru i ustawienia stołów (okrągłe lub prostokątne), jak i samej dekoracji przestrzeni. Uniwersalność Sali sprawia, że możemy przygotować dla Ciebie wesele w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, boho lub innym, który zapragniesz.  
Jeśli masz dużą rodzinę i znaczne grono przyjaciół i znajomych nie martw się. Jesteśmy przygotowani. Wesele do 200, 300, a nawet 500 osób to dla nas żaden problem.

Podejmując się tak ważnego zadania, jak organizacja przyjęcia weselnego, stawiamy sobie za cel zadowolenie Młodej Pary oraz ich gości. Dlatego profesjonalizm oraz doskonałe wyczucie smaku naszych kucharzy sprawią, że przygotowane przez nich menu będzie apetyczne, efektowne, ale także dostosowane do rodzinnego gustu oraz smaku.
Dbamy o komfort Młodej Pary, dlatego udostępniamy ekskluzywny apartament z wygodnym łożem i wszystkimi innymi dodatkami w cenie przyjęcia weselnego.
Jeśli Wasi goście poczują się zmęczeni, możecie u nas zamówić dla nich noclegi. W przypadku przyjęć weselnych dla gości Młodej Pary oferujemy specjalne, promocyjne ceny.  
Jeżeli marzysz o weselu jesienią, zimą, w czwartek lub piątek to świetnie. Jesteśmy przygotowani na każdą okazję, również na wesela szyte na miarę i wychodzące poza typowe schematy. Pamiętaj nie ważne w jakim stylu, dniu, porze roku i z jaką ilością gości planujesz przyjęcie, jednego możesz być pewien Twoje wesele w naszym hotelu będzie jak z bajki!

W celu ustalenia dostępności terminów i szczegółów imprezy skontaktuj się z nami.